22 . Yıl
Psikiyatrik Eğitim Danışma Terapi Merkezi

 

Pedatem Sağlık ve Eğitim Hizmetleri  Limited Şirketi bünyesinde faaliyet gösteren merkezimiz  29 Nisan 2008 tarihinde Sağlık Bakanlığından Psikiyatri Özel Dal Merkezi ruhsatı alarak Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) hastalarına da SGK Anlaşmalı Kurum olarak hizmet  vermeye başlamıştır.  

SGK çatısı altında bulunan tüm hasta ve yakınları resmi  güvenceleri ile  merkezimizden ruhsal destek  ve tedavi  hizmeti alabilmektedir. Merkezimizde muayene olmak isteyen SGK hastaları halen çalışıyor ise 15 TL SGK Katkı Payı, 85 TL de  muayene fark ücreti  ödemeleri gereklidir. SGK emeklileri  ve  bakmakla yükümlü  oldukları kişiler  ise   sadece  85  TL  ödeyerek hizmet alabilmektedirler. ( Emekli ve yakınlarından 15 TL katkı payı maaşlarından kesilmektedir.)

Merkezimizde muayene edilen resmi hastalara yazılan  reçete ve ilaç raporları Türkiye’nin  her  yerinde eczanelerde işlem görmektedir. Muayene edilen memur ve işçilere doktor tarafından  gerekli  görülmesi  halinde tek seferde 10  günü geçmemek  üzere istirahat raporu  düzenlenebilmektedir.

SGK  hastaları ve bakmakla yükümlü oldukları yakınlarının muayene SGK işlemi ile   muayene  olabilmeleri için kimlikleri ile   birlikte  merkezimize  başvurmaları ve Avuç Okuma Sistemi ile kimliklerini  doğrulatmaları gerekmektedir. Bu  işlemi tamamlanmayan  hastalar resmi  muayene ve  resmi  reçete işlemleri yapılamamaktadır. Avuç okuma işlemi korona virüs önlemleri kapsamında SGK tarafından geçici süre ile askıya alınmıştır. 

Online Terapi ve Telefonla  terapi  hizmeti SGK üzerinden  yapılamamakta  olup, ayrıca  ücrete  tabidir.

Ayrıca sosyal  güvencesi olmayan ya da SGK kapsamında yer almayan kişilerde merkezimizden psikiyatrik destek ve tedavi  hizmeti alabilmektedir.

Okunma : 3.526
Sitemizde şu anda 14 ziyaretçi bulunuyor. Sitemizi bu gün 87 , dün 173 kişi, toplamda 467.602 kişi ziyaret etti.
PEDATEM Sağlık ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti.
Rızaiye Mah. Kazım Hoca Sk. No: 15 /1 ELAZIĞ    Tel : +90 424 236 49 47    +90 424 238 13 54   www.pedatem.com   pedatem@hotmail.com
Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller Pedatem Sağlık ve Eğitim Ltd. Şti. tarafından sağlanmaktadır. Sitede yer alan veriler bilgilendirme amaçlı olup tüm hakları saklıdır ve izinsiz kullanılamaz. © 2012