İLETİŞİM

NASIL RANDEVU ALABİLİRİM?

Pazar günleri hariç haftanın her günü 08.00 ile 17.00 saatleri  arasında +90 (424) 236 49 47 ve +90 541 236 49 47 nolu telefonları  arayarak randevu alabilirsiniz. Ayrıca +90 541 236 49 47 numaralı hattımızdan Whatsapp uygulaması aracılığı  ile de randevu taleplerinizi  iletebilirsiniz.
Ayrıca dünyanın neresinde olursanız olun yukarıdaki numaraları arayarak, yada  mesaj  ileterek Online Terapi (Görüntülü Görüşme) veya Telefonla Terapi (Telefonla Görüşme) yoluyla psikiyatrik danışma, tedavi ve terapi desteği için randevu talebinizi iletebilirsiniz. Talebiniz alındığında  en  kısa zamanda tarafınıza  dönüş yapılacaktır.
ÖDEMEYİ NASIL YAPABİLİRİM?

Online Randevu talepleriyle ilgili ödemeler, bankamatik kartlarıyla bankamatiklerden veya internet bankacılığı kullanılarak yapılabilir. Bunun için aşağıda belirtilen banka hesap numarası veya IBAN numaralarından birine EFT yada havale yapılabilir. Yurtdışından görüşme yapmak isteyenler Western Union aracılığı ile de ödeme yapabilmektedir. Ayrıca PTT şubelerinden de havale yapılabilmektedir. Ödeme işlemleri tamamlandıktan sonra randevu  işleminiz tamamlanmış  olacak ve belirtilen tarih ve saatte doktorunuz sizinle iletişime geçecektir.
HAVALE YA DA EFT İLE ÖDEME YAPMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ HESAP NUMARALARI VEYA IBAN NUMARALARINDAN SİZE UYGUN OLANI KULLANINIZ.

TÜRKİYE'nin herhengi bir yerinden HAVALE yada EFT yapmak  için aşağıdaki hesap  numarası yada İBAN numarasını  kullanınız.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Elazığ Şubesi

Hesap Sahibi: Pedatem Sağlık ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti. 

Hesap Numarası: 37469 ( TL Hesabı )

Şube Kodu: 161

IBAN: TR41 0003 2000 1610 0000 037469

Ücret hakkında bilgi almak  için lütfen merkezimizi arayınız.

AVRUPA BİRLİĞİ ülkelerinden HAVALE yada EFT yapmak  için aşağıdaki AVRO hesabına ait hesap numarasını yada IBAN numarasını kullanınız. 

Hesap Sahibi: Ömer Deniz

Finansbank Elazığ Şubesi  (SWIFT KODU: FNNBTRISOPS)

Hesap Numarası:  62379013  (AVRO Hesabı)  

IBAN NO:TR95 0011 1000 0000 0062 3790 13

Ücret hakkında bilgi almak  için lütfen merkezimizi arayınız.

TÜRKİYE ve AVRUPA BİRLİĞİ dışındaki  ülkelerden ETF yada HAVALE yapmak için aşağıdaki  ABD Doları hesabına ait hesap numarasını yada IBAN numarasını kullanınız. 

Hesap Sahibi: Ömer Deniz

Finansbank Elazığ Şubesi (SWIFT KODU   FNNBTRISOPS)

Hesap Numarası:  63476955 (USD Hesabı)

IBAN NO:  TR25 0011 1000 0000 0063 4769 55

Ücret hakkında bilgi almak  için lütfen merkezimizi arayınız.

WESTERN UNİON ile ödemeyi nasıl yapabilirim?

Western Union ile   ödeme  yapmak için gerekli bilgiler aşağıdadır.

Ödemenin gönderileceği isim:Hüseyin Demir

Adres:Pedatem Sağlık ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti.

Rızaiye Mah. Kazım Hoca Sokak No:15/1 Elazığ Türkiye

Western Union para gönderme işlemini tamamladıktan sonra, parayı gönderdiğiniz kişiye MTCN numarasını tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. MTCN, Money Transaction Control Numberyani ”Para Transferi Kontrol Numarası” demektir. 

İş yoğunluğu ya da kişisel sebeplerle yüz yüze görüşmeye katılamıyorsanız, tedaviye bulunduğunuz yerden devam etmeyi  talep  ediyorsanız, Online Terapi (Görüntülü  Görüşme)  yada Telefonla Terapi  destek hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmet ofis  ortamında yüz yüze  yapılan görüşme  titizliği ile yapılmaktadır. Doktorunuzla  görüşme  sırasında, geçmişte ve halen  kullanmakta  olduğunuz ilaç  isimleri,  yapılmış tetkik sonuçlarını yanınızda bulundurmanız önerilmektedir. 

Online Terapi (Görüntülü  Görüşme)  desteği  WHATSAPP, SKYPE, ZOOM, FACEBOOK gibi  sosyal medya aracılığı  ile   yapılabilmektedir. Bunun için önceden  randevu  saati  ve  ödeme  işlemleminizi tamamlamanız gerekmektedir. +90 541 236 49 47 nolu WHATSAPP hattımızdan randevu talebinizi iletebilirsiniz. Telefonla Terapi Desteği,  WhatsApp hattı aracılığıyla yada telefonla merkezimiz aranarak yapılmaktadır.

  • EFT yada Havale yolu ile  yaptığınız ödemelerle ilgili faturanız talep etmeniz halinde ödemeli kargo ile  tarafınıza gönderilecektir.

İletişim Formu

  • İzlenme :6.826