ONLINE TERAPİ

Psikiyatrik destek, terapi ve muayene için en etkili görüşme yöntemi,  kişinin doktorun bulunduğu  ofis ortamında yüz  yüze yapılan şeklidir. Hasta doktor ilişkisinde mahremiyet çok  önem verilen  bir  konudur. Psikiyatri  alanında bu  durum  çok daha önemlidir. Bu durumlarda teknolojinin  sağladığı imkanlar bize kolaylık sağlamaktadır.

Günümüzde sosyal  medya ile   canlı olarak anlık Görüntülü Görüşme yapılabilmekte, dünyanın çok  uzak  bir  ülkesinden bile ücretsiz  sesli ve görüntülü  görüşme yapabilme imkanıbulunmaktadır. Daha önce  tedavi verilen bir  hastanın takip görüşmeleri bu şekilde  kolayca  yapılabilmektedir.

Ancak bazı  durumlarda kişinin doktorun bulunduğu  ortama ulaşması  mümkün  olamamaktadır. Bu  gibi  durumlarda Online Terapi uygun  bir  secenek olarak kullanılabilir. Merkezimizde 2012 yılından beri diğer illlerde ve  ülkelerde yaşayan hastalarımıza Online Terapi Desteği  verilmektedir. 

Online Terapide, görüşme  yapacak kişi ile ofis  ortamında, yüz yüze  görüşme   hassasiyeti ile  tedavi  ve terapi  desteği sunulabilmektedir. 

HANGİ  DURUMLARDA ONLINE TERAPİ TERCİH EDİLİR. 

Yurt dışında yaşıyorsunuz ve bulunduğunuz ülkede çeşitli nedenlerle sıkıntınızı anlatacak, dilinizi bilen bir psikiyatri uzmanı bulamıyorsanız

Pandemi  sürecinde kısıtlamalar ve  kaygılar nedeniyle evinizden  çıkamıyorsanız

Yaşadığınız yerde başvuracağınız bir uzman doktor bulunmuyorsa

Mevsim şartları sebebi ile doktorunuza gitmek  için ulaşım zorluğu yaşıyorsanız

Daha önce tedavi aldığınız doktordan memnun kaldınız, ancak şu an uzakta olmanız sebebi ile doktorunuza ulaşma zorluğunuz varsa

Özel bir sorununuz var ve bu durumu yüz yüze konuşmaktan çekiniyorsanız

Yakınınız hastalığı nedeni ile evden çıkmıyor, bir uzmana gitmek istemiyor ve kendinizi çaresiz hissediyorsanız

Yukarıda belirtilen durumlarda Online Terapi (Görüntülü Görüşme) desteği alabilirsiniz.

Bunun için +90 424 236 49 47 - + 90 541 236 49 47 nolu telefonları arayarak, + 90 541 236 49 47 nolu  Whatsapp hattından yazarak ya da Randevu Talep Formunu doldurup gerekli  işlemleri tamamlayarak randevu alabilirsiniz.

Görüntülü Görüşmeler SKYPEWHATSAPP, ZOOM  ve FACEBOOK gibi sosyal medya kanalları aracılığı  ile yapılmaktadır. Bunun için görüşme öncesi pedatem@hotmail.com adresini eklemeniz ve tarafımıza istek göndermeniz gereklidir.

ÖDEMEYİ NASIL YAPABİLİRİM?

Online Randevu talepleriyle ilgili ödemeler, bankamatik kartlarıyla bankamatiklerden veya internet bankacılığı kullanılarak yapılabilir. Bunun için aşağıda belirtilen banka hesap numarası veya IBAN numaralarından birine EFT yada havale yapılabilir. Ayrıca PTT şubelerinden de havale yapılabilmektedir. Ödeme işlemleri tamamlandıktan sonra randevu  işleminiz tamamlanmış  olacak ve belirtilen tarih ve saatte doktorunuz sizinle iletişime geçecektir. Yurt dışında yaşıyorsanız WESTERN UNİON aracılığı  ile   ödeme  işleminizi  gerçekleştirebilirsiniz

TÜRKİYE'nin herhengi bir yerinden HAVALE yada EFT yapmak  için aşağıdaki hesap  numarası yada İBAN numarasını  kullanınız.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Elazığ Şubesi

Hesap Sahibi: Pedatem Sağlık ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti.

Hesap Numarası: 37469 ( TL Hesabı )

Şube Kodu: 161

IBAN: TR41 0003 2000 1610 0000 037469

AVRUPA BİRLİĞİ ülkelerinden HAVALE yada EFT yapmak  için aşağıdaki AVRO hesabına ait hesap numarasını yada IBAN numarasını kullanınız.

Hesap Sahibi: Ömer Deniz

Finansbank Elazığ Şubesi

Hesap Numarası:  62379013  (AVRO Hesabı)  

IBAN NO:TR95 0011 1000 0000 0062 3790 13

TÜRKİYE ve AVRUPA BİRLİĞİ dışındaki  ülkelerden ETF yada HAVALE yapmak için aşağıdaki  ABD Doları hesabına ait hesap numarasını yada IBAN numarasını kullanınız.

Hesap Sahibi: Ömer Deniz

Finansbank Elazığ Şubesi

Hesap Numarası:  63476955 (USD Hesabı)

IBAN NO:  TR25 0011 1000 0000 0063 4769 55

  • İzlenme :5.852