SGK ANLAŞMALI KURUM

Pedatem Sağlık ve Eğitim Hizmetleri  Limited Şirketi bünyesinde faaliyet gösteren merkezimiz  29 Nisan 2008 tarihinde Sağlık Bakanlığından Psikiyatri Özel Dal Merkezi ruhsatı alarak Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) hastalarına da SGK Anlaşmalı Kurum olarak hizmet  vermeye başlamıştır.  

SGK çatısı altında bulunan tüm hasta ve yakınları resmi  güvenceleri ile  merkezimizden ruhsal destek  ve tedavi  hizmeti alabilmektedir. Katkı payı ve fark ücret bilgisi için  lütfen  kliniği arayınız.

Merkezimizde muayene edilen resmi hastalara yazılan  reçete ve ilaç raporları Türkiye’nin  her  yerinde eczanelerde işlem görmektedir. Muayene edilen memur ve işçilere doktor tarafından  gerekli  görülmesi  halinde tek seferde 10  günü geçmemek  üzere istirahat raporu  düzenlenebilmektedir.

SGK  hastaları ve bakmakla yükümlü oldukları yakınlarının muayene SGK işlemi ile   muayene  olabilmeleri için kimlikleri ile   birlikte  merkezimize  başvurmaları ve Avuç Okuma Sistemi ile kimliklerini  doğrulatmaları gerekmektedir. Bu  işlemi tamamlanmayan  hastalar resmi  muayene ve  resmi  reçete işlemleri yapılamamaktadır.  ( Salgın sürecinde avuç okuma  sistemi  SGK tarafından  askıya alındığından avuç  okuma uygulaması geçici  süre  ile  askıya alınmıştır.) 

Online Terapi ve Telefonla  terapi  hizmeti SGK üzerinden  yapılamamakta  olup, ayrıca  ücrete  tabidir.

Ayrıca sosyal  güvencesi olmayan ya da SGK kapsamında yer almayan kişilerde merkezimizden psikiyatrik & pssikolojik destek ve tedavi  hizmeti alabilmektedir.

  • İzlenme :5.572